menumenu
ankieta

Czy jesteś aktywna/ny na lekcjach?

Pokaż wyniki
ankieta
Logo BIP
http://www.sp1wyszkow.szkolnastrona.pl/index.php?p=m&idg=zt,250
http://www.sp1wyszkow.szkolnastrona.pl/index.php?p=m&idg=zt,369
http://www.sp1wyszkow.szkolnastrona.pl/index.php?p=m&idg=zt,182

III OgOlnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Wyszkowie

Jesteś tu: » Strona główna » Konkursy i sukcesy » Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Wyszkowie » III OgOlnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Wyszkowie

III OgOlnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Wyszkowie

20 lutego 2010 r. do Wyszkowa przybyli miłośnicy tańca z całej Polski.


Od trzech lat Wyszków znajduje się na tanecznej mapie Polski. Dwa razy w roku odbywają się tu turnieje taneczne, które patronatem objął Burmistrz Wyszkowa Grzegorz Nowosielski i Dyrektor SP1 Hanna Dziubiel. Od czterech lat Szkoła Tańca „IMAGE” Marcina Politowskiego rozwija umiejętności taneczne dzieci i młodzieży wyszkowskich szkół. Współpraca SP1 i ST „IMAGE” ma na celu przede wszystkim dobro dzieci i rozwijanie ich pasji oraz zainteresowań tanecznych.


Zima nie odstraszyła zawodników i gości. Zawodnicy wystąpili w czterech blokach tanecznych.


Wśród najmłodszych wyszkowian najlepiej zaprezentowali się Albert Mikołajczyk i Wiktoria Gołot, Adam Zagumny i Kamila Oniszk oraz Michał Grajber i Izabela Jaksa zajmując II medalowe miejsca.


Sukcesem zakończyły się również występy Dominiki Ziętary i Jakuba Przybysza, którzy(zwyciężając w swojej kategorii, otrzymali wyższą klasę taneczną. Angelika Piecuska i Daniel Rogalski natomiast pokonali 5 par, zajmując III miejsce w kat. 14-15 E. Karolina Woźniakowska i Adrian Banaszek posiadają już klasę taneczną D i swojej kat 14-15 D zajęli III miejsce, pokonując 11 par z całej Polski. Sukcesem zakończył się również występ Pauliny Bonalskiej i Dawida Przychodnia, którzy w swojej kategorii zajęli II miejsce, pokonując aż 12 par.


Ostatnie pary zakończyły swoje umiejętności taneczne już po godz. 24.00. Uczestnicy otrzymali od organizatorów statuetki, medale, dyplomy, upominki i przede wszystkim punkty, dzięki, którym zbliżyli się do osiągnięcia wyższych klas tanecznych. Zawodnicy odbierali gratulacje z rąk dyrektor szkoły Hanny Dziubiel, wicedyrektor Elżbiety Niewiadomskiej, przewodniczącego Mazowieckiego Okręgu Tańca Towarzyskiego Pawła de Pourbaixa oraz Marcina Politowskiego - trenera wyszkowskich par.


Zorganizowanie tak ogromnej ogólnopolskiej imprezy, było możliwe dzięki zaangażowaniu wielu ludzi. Ogromne podziękowania należą się wszystkim tym, którzy swój czas i wysiłek w tych ostatnich dniach poświęcili na promocję naszego miasta i zorganizowanie OTTT.

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Megamatma
?>