Warning: in_array() [function.in-array]: Wrong datatype for second argument in /home/szkolnas/www/sp1wyszkow.szkolnastrona.pl/includes/config.inc.php on line 56
szkolnastrona - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Wyszkowie -
menumenu
ankieta

Czy jesteś aktywna/ny na lekcjach?

Pokaż wyniki
ankieta
Logo BIP
http://www.sp1wyszkow.szkolnastrona.pl/index.php?p=m&idg=zt,250
http://owocewszkole.org/
http://www.sp1wyszkow.szkolnastrona.pl/index.php?p=m&idg=zt,194
http://www.sp1wyszkow.szkolnastrona.pl/index.php?p=m&idg=zt,182
http://www.sp1wyszkow.szkolnastrona.pl/index.php?p=m&idg=zt,205
http://www.bezpiecznewakacje.pl/

"Najciekawszy bohater utworów Adama Mickiewicza"- Gminny konkurs plastyczny; I, II i III miejsce

Jesteś tu: » » "Najciekawszy bohater utworów Adama Mickiewicza"- Gminny konkurs plastyczny; I, II i III miejsce

"Najciekawszy bohater utworów Adama Mickiewicza"- Gminny konkurs plastyczny; I, II i III miejsce

Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 1 w Wyszkowie. Konkurs przeznaczony był dla szkół podstawowych gminy Wyszków. Adresowany był do uczniów klas I – VI.

 

Celem konkursu było:

- Upowszechnienie wśród dzieci wiedzy z zakresu twórczości Adama Mickiewicza.

-Zachęcanie uczniów do czytania utworów polskiego wieszcza.

-Stwarzanie dzieciom możliwości zaprezentowania własnej kreatywności plastycznej inspirowanej dziełami Adama Mickiewicza.

-  Prezentacja i popularyzacja twórczości dziecięcej.

 

W konkursie wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych w Łosinnie, SP2 w Wyszkowie, w Skuszewie, w Leszczydole Starym i SP 3 w Rybienku Leśnym.

 

Jury konkursu, w skład którego weszli: dyrektor szkoły Hanna Dziubiel oraz nauczyciele Agnieszka Chacińska, Danuta Pażuchowska i Katarzyna Zalewska, biorąc pod uwagę oryginalność prac, samodzielność wykonania, nie odwzorowywanie z ilustracji oraz zgodność z tematyką konkursu wyłoniło zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych:

Klasy I - III

I miejsce – Łucja Pieńkosz SP 2, Weronika Penkul SP Skuszew

II miejsce – Marta Milewska SP 1, Bartosz Kośnik SP Leszczydół Stary, Konrad Gierek SP 2

III miejsce – Zuzanna Dziedzic SP 1, Maciej Chaciński SP 1, Konrad Czyż SP Łosinno

 

Wyróżnienia:

Żukowska Marta SP Leszczydół Stary, Mateusz Gołdys SP Leszczydół Stary, Piotr Piwowarski SP Łosinno, Emilia Wiśniewska SP Łosinno, Szymon Dawidczyk SP 2, Patrycja Borkowska SP Skuszew, Gabriela Gałązka Zespół Szkół Rybienko Leśne, Zuzanna Pokraśniewicz SP 1, Natalia Gałązka SP 1, Zuzanna Staniszewska SP 1 , Aleksander Mróz SP 1, Weronika Postek SP 1, Julia Puławska SP 1 , Adrian Gasiul SP 1 , Patrycja Gasiul SP 1, Maja Karłowicz SP 1

   Klasy IV – VI

    I miejsce – Zofia Gruszczyńska SP 1

   II miejsce – Wiktoria Gerek SP 1

   III miejsce – Wiktor Wiśniewski SP 1

     Wyróżnienia: Julia Undziakiewicz SP 1, Sandra Heronimek SP 1

Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów laureatom odbyło się podczas akademii poświęconej patronowi naszej szkoły Adamowi Mickiewiczowi.

Opiekunami konkursu były: Katarzyna Kośnik i Katarzyna Zalewska.

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2012"

Mentor YDP Entelo